Matcha banánová zmrzlina

Slavíme! Úspěšně jsem zvládla svůj první rok na zubech a už teď můžu upřímně říci, jak moc se těším i na ty další čtyři! Čtyři roky plné výzev a radosti. To mě ba!
Nutno podotknout, že to ale rozhodně nebyla žádná procházka růžovým sadem, to vůbec ne (dokonce jsem si snad sáhla i na úplné dno – a moc hezký to tam zrovna dvakrát nebylo!). Ale ten pocit potom? K nezaplacení.

Když jsem měla asi týden do zkoušky z anatomie, vydala jsem se do školy k paní docentce pro zapsání posledního zápočtu. Zdálo se to jako příjemný výlet! Sluníčko krásně svítilo, učení mohlo být právem na chvíli odloženo, a tak má očka zvesela (místo pokukování po teploměru!!!!!!!!) pokukovala po normálním nestudijním oblečení, ve kterém bych mohla vypadat zase trochu jako člověk, a ne jako bytost posedlá satanem. Moc pěkná myšlenka, fakt!
A tak se stalo, že jsem se vydala do krásných čtyřicítek v dlouhých riflích, hezky pěšky (však jsem zdravý aktivní člověk – na co tramvaj!) bez vody a s pravidelnými myšlenkami, že pokud cestou úplně nevyschnu a zvládnu se v pořádku – s jazykem vyplazeným, dokodrcat až domů, udělám si za odměnu banánovou zmrzlinu a budu se mít zase trochu k světu.
Domů jsem to sice zvládla, ale prosím vás. Banánovou zmrzlinu bez banánů prostě neuděláte. Tak já jen kdyby Vás to náhodou napadlo jako onehdy mě – tak ne, opravdu to nejde!

Nicméně teplé dny stále trvají, takže pokud nejste marní stejně jako jsem byla já a víte jistě že doma nějaký ten banán máte, neznám lepší dobrotu na ochlazení!
Tak honem! Kdo si jde nacpat vyhřátý a spokojený pupík semnou? 🙂

Suroviny:

3 zmrzlé banány
1,5g Matchi
1/2 lžičky skořice
trocha rostlinného mléka

Postup:

Všechny ingredience vložíme do mixéru a mixujeme do konzistence zmrzliny.

 

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT

OKOMENTOVAT